Taekwondo Federasyonu’ndan ‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin ve yönetim kurulu üyeleri; Konya’da Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Konya Gençlik ve Spor il Müdürü Birdal Öztürk ve Selçuk Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy’a ziyaret gerçekleştirdi. 

Başkan Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ilk olarak Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı Büyükşehir Belediyesi Taş Bina’da ziyaret etti. 

Federasyon heyeti, Başkan Altay’ı 31 Mart Mahalli İdareler seçiminde yeniden Konya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı tebrik ederek, yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulundu. Konya Büyükşehir Belediyesi ile Taekwondo Federasyonu’nun beraber gerçekleştirebileceği projeler üzerinde fikir alış verişi de yapılan görüşmenin sonunda Başkan Şahin, Başkan Altay’a milli takım forması hediye etti.  

Büyükşehir Belediyesi Taş binadan Karatay belediyesine geçen heyet, Karatay belediye başkanı Hasan Kılca ile görüşüp, Kılca’yı tebrik edip başarılar diledi. 

Başkan Şahin ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri daha sonra Selçuklu Belediyesine geçerek burada Selçuklu belediye başkanı Ahmet Pekyatırmacı ile görüştü. Başkan Pekyatırmacı’yı tebrik eden heyet hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

 
Federasyon Başkanı Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretlerine Gençlik Spor İl Müdürlüğünde devam etti. Heyet, Erzurum’dan Konya’ya atanan Konya Gençlik ve Spor il Müdürü Birdal Öztürk’e makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Federasyon heyetinin son durağı Selçuk Üniversitesi oldu. Selçuk Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy’a gerçekleştirilen ziyaretin konusu eğitim ve spor oldu. Aynı zamanda Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlık görevini de yürütmekte olan Başkan Şahin Türkiye, Avrupa ve Dünya çapında başarılar gösteren Selçuk üniversitesinin sporcu öğrencilerine verdiği destekler ve diğer hizmetleri için Rektör Aksoy’a teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx