Sarıyer’de, yabancı uyruklular ortasında düğün çıkışı arbede çıktı

İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi Arabayolu Caddesi üzerinde, geçtiğimiz pazartesi günü saat 23.30 sıralarında, argümana nazaran düğünden çıkan yabancı asıllı 2 kişi ortasında bilinmeyen bir nedenle çıkan tartışmada sesler yükseldi.

Tartışma kısa müddette tekmeli ve yumruklu hengameye dönüştü. Hengame, düğünden çıkan öbür bireylerin ortaya girmesiyle son buldu. Arbede eden şahısların alkollü olduğu öğrenildi.

“Düğünden çıktılar, hengameye tutuştular”

İHA’nın haberine nazaran; olay anına şahit olan mahalle esnafı Taner Geyik, şu tabirleri kullandı:

“Gece 23.00-23.30 civarı yabancı uyruklular burada düğün yapıyordu. Kapıda 2 kişi tartıştı, tartıştıktan sonra olay büyüdü. Olay büyüyünce de birbirlerine vurmaya başladılar. Akabinde bütün herkes kapıya çıkıp görüntü çekti. Ondan sonra emniyet güçlerini aradık. En son telefonu hanımefendi bir polis memuru açtı, olayı ona anlattık. Bütün herkes hengame etti, o ona vurdu o ona vurdu. Arbededen sonra otomobile bindiler, alkollülerdi. Polisin gelmesine yakın hepsi dağıldı, gitti. Çok kalabalıklardı, 30 – 35 kişi vardı. Bu mahallede, düğün salonu civarında orta sıra zahmetler oluyor. Düğünden çıktılar, arbedeye tutuştular. Ortalık karıştı.”


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.