Oppo Find N2 Flip’in üzerindeki esrar perdesi aralanıyor

OPPO, geçtiğimiz yıl Aralık ayında piyasaya sürdüğü Find N2 Flip modelini, kısa bir süre önce global pazara da sundu. Marka, cihazın fiyatını İngiltere’de duyurmuştu ancak fiyatlandırma ve mevcudiyet farklı bölgelerde değişiklik gösteriyor. Şimdi ise OPPO’nun Hindistan şubesi, katlanabilir telefonun fiyatını 13 Mart‘ta duyuracak. Fiyat açıklamasının zamanı belirtilmese de, bu açıklamanın öğlen saatlerinde gelmesini bekliyoruz.

Temel özelliklerine gelince, OPPO Find N2 Flip, kırışıksız bir tasarıma sahip dikey bir katlanabilir telefondur. Küçük menteşenin katlanma ihtiyacı için yeterli dayanıklılığa sahip olması için havacılık sınıfı malzemelerinin kullanıldığı bu telefon 10 yıllık kalite güvencesi vererek dosta güven düşmana ise korku salmayı başardı. Cihazın hafif karemsi bir form faktörü ve güç düğmesine gömülü yan montajlı bir parmak izi tarayıcısı bulunduğunu da belirtelim.

Oppo Find N2 Flip’in üzerindeki esrar perdesi aralanıyor

OPPO Find N2 Flip, FHD+ çözünürlüğe sahip 6,8 inç AMOLED ekran, 120Hz adaptif yenileme hızı, 1600 nit pik parlaklık ve HDR desteği sunuyor. Telefonun 60Hz yenileme hızına ve 720 x 382 piksel çözünürlüğe sahip büyük bir 3,26 inçlik ikincil AMOLED ekrana sahip olduğunu hatırlatalım. Bu ekran, gezinmek, hızlı cevaplar vermek, aramalara yanıt vermek, hızlı fotoğraf çekmek ve daha birçok işlem yapmak için kullanılabilir.

İçeride OPPO Find N2 Flip, 8GB LPDDR5 RAM ve 256GB UFS 3.1 depolama alanı ile birlikte MediaTek Dimensity 9000+ işlemci ile donatıldı. Katlanabilir telefon, 4.300mAh batarya biriminden güç alıyor ve bu bataryasını 44W hızlı şarj ünitesi ile destekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir