Marketler Çıldırdı! ŞOK, BİM, A101 Kıyaslamalı Aktüel Eser Kataloğu! İndirimli Eserler Beyin Yakacak

Türkiye’nin en büyük üç zincir marketi adeta indirim ve eser yarışına girdi. A101, ŞOK, BİM aktüel eser kataloğunda birbirinden cazip indirimli eserler var. A101’de derin dondurucu, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ile dikkat çekerken BİM indirim kataloğunda ise bisikletler yediden yetmişe herkesi cezbedecek. ŞOK İndirim kataloğunda ise yazın en hoş sofraları için birbirinden hoş yemek ekipleri dikkat çekiyor. İşte üç büyük marketin çıldırtan indirim kataloğları ve indirimli eserlerin tam listesi…

ŞOK 25-28 MAYIS AKTÜEL İNDİRİM KATALOĞU

ŞOK indirimleri 25 Mayıs Çarşamba günü başlıyor ve 3 gün sürecek olan indirimler 28 Mayıs cumartesi akşamı bitecek. İşte Aktüel İndirim kataloğunda yer alan eserlerin tam listesi…

Kapı öü paspasından , bayan yüksek tabanlı terliklerden, 2’li gruptan oluşan banyo havlusundan, yuvarlak kek kalıbından, tart kalıbından, mutfakların olmazsa olmazı ipli benderdan, ahşap tepsiden, çeşit çeşit buz kalıplarından ,Paşabahçe kare sunum tabağındancam çerezlikten, kahve ekibinden, tuzluk ve baharatlık kadrosunda, çöp kovası çeşitlerine kadar onlarca eser yer alıyor

Xiaomi Mi Router’dan Goldmaster Kablosuz Soundbardan, Viewsonic Woodpad 7 Bambu Grafik Tabletten, Raks Ayaklı Vantilatö’den, 3 çeşit Keramika nar çiçeği kahvaltı ekibinden, fujitsu taşınabilir bilgisayardan, Lenovo taşınabilir bilgisayardan, Hutt G1Işıklı Bluetooth Tws Oyuncu Kuaklığından, Hutt Fritöz Airfryer’den Gamepower Bane Gaming Optik USB Mousedan, Lenovo Freesync Full HD IPS Led Monitörden, İntel İ3-12100 W İşlemciden, NPO Vakit İdare ve Öğrenci Motivasyon Saatine kadar onlarca çeşit teknoloji eseri ile 3 büyük market ceddinden öne çıkıyor.

ŞOK Marketlerde uygulana 25 lira ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olan indirimler listesindeki indirimli eserler

Domestos çamaşır suyundan Ofçayın 100’lü poşet demlik çayından, Fuse Tea 4×1’den Sensodyne diş macunundan, Sprite 4×1 Litre, Süperfresh mantıdan Ülker Dido Trio’ya kadar çeşitli eserlerin fiyatı ise 25 liradan başlayarak 10 liraya kadar olup raflarda alıcılarını bekliyor.


2 yıl garantili 999 liralık çocuk bisikletleri ve çocuk oyuncakları ŞOK indirimli aktüel indirimli eserler kataloğunda yer aldı.

ŞOK indirimli aktüel eser kataloğunun sonuncusunda ise Yui Dijital Ekranlı Seramik Saç Düzleştirici, Keramika Manolya Kahvaltı Kadrosu, Ardemo TV Ünitesi , Gamepower Ogre Rgb Usb Mekanik Gaming Klavye, Thermaltake Wavx 13 Alüminyum Notebook Soğutucu, Evdemo Nihal Köşe Koltuk Ekibi Gri, Netac 240 GB SSD Disk, Roidmi Z1 Air Dikey Kablosuz Süpürge , Samsung 2″ Full HD Led Monitör, Thermaltake Alüminyum Notebook Soğutucu, Yui Android TV Box, Yui markası ile 4’ü 1 Ortada Saç Şekillendirici Tarak, Yui Katlanabilir Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak yer almakta.


BU HAFTA BİM MARKETLERİ ADETA ÇILDIRDI (24-25 MAYIS AKTÜEL İNDİRİM KATALOĞU)

BİM aktüel indirim kataloğundaki indirimler karar vermek isteyenleri zorlayacak. İşte 24 Mayıs Salı günü başlayan ve 27 Mayıs Cuma akşamı bitecek olan birbirinden cazip eserlerin yer aldığı BİM aktüel kataloğu…

Bu hafta BİM aktüel indirim kataloğunun birincisinde onlarca eser yeralıyor. BİM’de bu hafta Paşabahçe yağmuru var. Keysmart marka derin dondurucudan, çok gayeli dolabtan, Yoksul buharlı temizleyiciden buzluk termosdan Chef’s Pro blender setine krep tavasından çerezlik ve tatlı kaselerine kapaklı kupalara dondurma kaselerinden kahve fincanı kadrosundan hamur legeninden saklama kaplarından Paşabahçe sürahiden Paşabahçe servis tabağından Paşabahçe kaseden Paşabahçe kek kalıbından Paşabahçe saklama kaplarına bir çok eser adeta kaanın elinde kalacak.

BİM haftanın eserleri kataloğunda yer alan onlarca eser göz doldururken cepleri de sevindirecek. Hangi eseri almaya karar vermek ise size kalmış.

BİM aktüel eser kataloğunun üçüncüsünde ise Eva bayan sandaletinden, bayan spor ayakkabılarından çocuk spor ayakkabılarına ve çocuk pijamalarından kız çocukları için kapri pijama ekiplerinden, saç kurutma makinelerinden Mr.Green deterjan hazneli mobdan plastik sandalyelere banyo setlerinden banyo paspaslarından tuvalet fırçasından banyo paspas setinden kalorifer peteği fırçasından banyo taburesine telefon tutacağına kadar bir çok eser indirimli aktüel kataloğunda yer aldı.

BİM haftanın tekliflerindeki BİM aktüel kataloğunda üstteki onlarca eser yer alıyor.

BİM aktüel eser kataloğunda yer alan en farklı eserler ise katlanabilir elektrikli bisikletler oldu. Akaryakıt fiyatlarına gelen artırımlar vatandaşları alternatiflere yönlendiriyor. İşte elektrikli bisikletler kısa aralıklı seyahatler için çok da yeterli bir seçenek.

BİM haftanın indirimleri aktüel kataloğunun altıncısında deniz dönemini açıyoruz. BİM indirimleri karar vermenizi zorlaştırırken Şişme havuzdan deniz botuna, pompadan, can simidine, deniz yatağından şişme yeleğe, yüzücü gözlüklerinden hacıyatmazlara, deniz toplarından kolluklara, plaj tenis setinden suluklardan mayolara deniz kenarında oynayacağınız bir çok oyuncak indirimli eserler listesinde yer aldı.

A101 İNDİRİMLERİ VATANDAŞI ADETA ÇILDIRTACAK

A101 Mayıs ayının son haftasına 11 tane indirim kataloğu ile merhaba dedi. A101 indirim kataloğunda onlarca eser yer alırken A101 mağazaları indirimleri ile gönülleri fethedecek üzere.

A101 indirimlerinde yoğurt çeşitlerinden peynir çeşitlerine, sütten, ayrana, tereyağdan kremalara, piliç nagettan, ikbal sucuklara, baklavalık yufkadan, katmere, böreklik yufkadan yumurtalara ve pastırmaya kadar birbirinden ucuz eser yer alıyor.

A101 indirimleri aktüel kataloğunda en dikkat çeken indirimdeki eser çay ve ay çiçek yağı oldu.

Çaykur ve Yudum indirimlerinin yanı sıra A101’de tulum peynirden baldo pirinçe, çiğ köfteden sekersiz gazlı içeceklere, kağıt havludan çoraba bir çok eserde indirim var.

A101 indirim kataloğunda Selpak ve peynir indirimi dikkat çekiyor.

Toshiba 55″ Ultra HD Smart TV , Hi-Level 43″ Full HD Android Smart Led TV ve Onvo 32″ Uydu Alıcılı Android Smart Led TV A101 indirimli eserler listesinde

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve derin dondurucu Mayıs ayının son haftasındaki A101 aktüel kataloğunda yer aldı.

A101 indirim kataloğunda yer alan davul fırın, banyo baskülü, dikey süpürge, el blander seti, kulaklık, apilatör, powerbank, USB kablo, iç kulaklık, akıllı bileklik, ve USB bellek fiyatları ile dikkat çekti.

Aksu sahan setinden, çok maksatlı dolaptan fırın kaplarına makarna tabağından beslenme kabına Paşabahçe su bardaklarından yeniden Paşabahçe meşrubat bardaklarından termosa, rekli bıçaklardan süzgeçe çok çeşitli eser aktüel kataloğda yer alıyor.

A101 aktüel kataloğda piknik ve kamp gereçleri var. Katlanabilir masa ve tabure seti, gölgelikli salıncak, kamp çadırı, sandalye seti, şişme yatak, sinek öldürücü, piknik ve plaj sandalyeleri, balkon masası, kamp taburesi A101 raflarında yer aldı.

Ütü masası kılıfı, çorap çeşitleri, t-shirt çeşitleri, atletler, dantel gecelik ve şortlu ekipler A101 indirim kataloğunda.

Çiçek çeşitleri ile kot terlikler haftanın indirimliler kataloğunda

İŞTE A101 İNDİRİM KATALOĞUNDAKİ BAŞKA ESERLER

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.