Kardeşlerim’in Asiye’si kıvırcık saçları ve dekoltesiyle Instagram’ı salladı! ‘Bakışlarına eridik’

Oyunculuk hayatına 2012 yılında “Karadayı” dizisi ile başlayan. Su Burcu Yazgı Coşkun, 15 Nisan 2004 yılında dünyaya geldi.

Pera Hoş Sanatlar Lisesi’nde eğitim gören Coşkun, oyunculuk kariyerinde Sen Üzülme, Sana Bir Sır Vereceğim, Bayan, Kara Yazı, Kuzgun, Aşk Tekrar ve Kırmızı Oda dizileriyle süratlice yükseldi.

Henüz 18 yaşında olan Su Burcu Yazgı Coşkun, asıl çıkışını şimdilerde Asiye karakteriyle rol aldığı Kardeşlerim dizisinde yakaladı.

Anne ve babalarını kaybettikten sonra yalnız kalan kardeşlerin hayatını ekranlara taşıyan dizide, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Simge Selçuk, Celil Nalçakan, Ahu Yağtu üzere isimlerle çalışan Coşkun, geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

Oyunculuk performansı kadar hoşluğu ile de dikkat çeken genç oyuncu, Instagram’da 3 milyona yakın takipçisiyle her anını paylaşıyor.

Güzelliğiyle dikkat çekti

Duru hoşluğu ve başarılı performansıyla göz dolduran Su Burcu Yazgı Coşkun, kıvırcık saçları ve göğüs dekolteli pozlarıyla beğeni topladı.

Takipçilerinden tam not alan oyuncuya, ”Çok güzelsin”, ”Bu nasıl güzellik”, ‘”Nasıl 18 yaşındasın” gibi yorumlar yapıldı.

İşte Kardeşlerim’in Asiye’sinin son pozları…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.