İrem Derici: Bekliyorum

İrem Derici, meslektaşı Cem Belevi ile biten bağının akabinde toparlandı.

Her akşam bir yerde sahne alan müzikçi, sevenlerinin takviyesi ile adeta kendine geldi.

Aşk yaşadığı herkese hürmet duyuyor

Aşka tövbe etmediğini her keresinde lisana getiren müzikçi, ilgilerinden ders çıkarmadığını ve geçmiş münasebetlerindeki herkese hürmet duyduğunu söyledi.

“Bekliyorum”

Derici, “Kalbim hasarlı lakin bütün yaralar dört günde geçer. Sevmek fevkalade bir his ve kalbim aşka açık, bekliyorum.” açıklamasını yaptı.

İhanet argümanı

35 yaşındaki müzikçi İrem Derici, geçtiğimiz mart ayında ayrıldığı Cem Belevi tarafından ihanete uğradığını sav etmişti.

Lakin eski sevgili, bu argümanları kabul etmemişti.

“Ses kayıtları var”

Bunu duyan müzikçi ise ses kayıtlarının olduğunu ima ederek, “Über samimiyetsiz açıklamayı izledim. Ben birkaç saat uyuyup, uyanıp her şeyi anlatayım ya… Bu sahtekarlık artık sıktı. A’dan Z’ye şöyle ses kayıtlarıyla mis üzere ne dersin? ‘Yaz sonuna kalmaz İrem’i şutlarım zaten’, ‘şu takvimi bir doldurayım artık berbat çocuk imajı çizemem’mi olsun birinci bahsimiz, yoksa alevler attığın influencer’lar mı? Sen seç. Ya da direkt itiraf ettiğin ihanetten de girebilirim konuya bana fark etmez.” Sözlerini kullanmıştı.

“Köpek üzere sevmeye devam edeceğim”

Derici, tüm bu yaşananların akabinde yeniden de aşka küsmediğini açıklamıştı.

Başarılı müzikçi, “Buradan söylüyorum, aşka küsmedim. Köpek üzere sevmeye, güvenmeye ve devam edeceğim. Zira bir kişinin iblisliğini bütün erkek milletine atmak olmaz.” demişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.