Havacılık okulunda seks skandalı: Fotoğraflar ortaya çıkınca kovuldu

Rusya’daki bir havacılık okulunda eğitim veren bir misyonlu ile öğrencisinin planörde çekilmiş uygunsuz fotoğrafları ortaya çıktı. Eğitimcinin öğrencisiyle cinsel münasebete girdiği de belirtilirken, ismi açıklanmayan bayan, “Uçak otomatik pilottaydı” dedi.

Rusya’daki bir havacılık eğitim merkezine ilişkin bir uçakta çekilmiş fotoğraflar ülkeyi ayağa kaldırdı…

Sasovo Sivil Havacılık Okulu’nda misyonlu evli ve 28 yaşındaki bir pilotun, 21 yaşındaki stajyer-öğrencisi ile çekilmiş uygunsuz fotoğrafları ortaya çıktı. Rus medyasında ve toplumsal medyaya sızan fotoğraflarda ismi açıklanmayan pilot ile öğrencisi öpüşürken görülüyor. Fotoğraflarda öğrencinin uygunsuz bir biçimde fotoğraf çektirdiği görülürken, tıpkı vakitte ikilinin cinsel ilgiye girerken görüntü çektikleri de ortaya çıktı.

Skandalın ortaya çıkmasından sonra pilot ve öğrencinin kurumla ilişiği kesildi. Pilotun öğrencisini, “Havada daha fazla eğitim verme” vaadiyle ikna ettiği belirtildi. Cessna 172 tipi uçakta ikilinin cinsel alakaya girdiği kayıtlara geçerken görüntünün nasıl sızdığına dair ise resmi bir açıklama yapılmadı.

“İNTİKAM ALMAK İSTEYENLER SIZDIRDI”

Pilotun evli olması sebebiyle öğrencinin başta ikna olmadığı belirtilirken, ismi açıklanmayan bayan, “Uçak oto-pilottaydı ve biz yalnızca öpüştük ve birbirimize sarıldık. Bu bir defa oldu” dedi.

Okulla ilişiği kesilen bayan, kendisini kıskanan arkadaşlarının imgeyi sızdırdığını öne sürdü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.