Dursun Özbek’ten Yusuf Demir açıklaması

Galatasaray, bir kargo firmasıyla sponsorluk muahedesi imzalarken Lider Dursun Özbek imza merasiminde açıklamalarda bulundu.

Özbek, Rapid Wien’den transfer edilen ve yabancı statüsünde oynayan Yusuf Demir hakkında gelen soruyu yanıtladı. Özbek, genç oyuncunun Türk statüsünde oynaması için federasyon ile temasta olduklarını lisana getirdi.

“Yusuf Demir için temaslarımız sürüyor”

Özbek, 19 yaşındaki futbolcu için, “Yusuf Demir ile ilgili temaslarımızı sürüyor. Değerli bir oyuncu. Türk sporuna, futboluna değerli hizmetler verecektir. Daha çok genç. Bu genç yaşta başarılı performansları olmuştur. Türk Ulusal Ekibi’nin Yusuf’u kazanması gerektiğini düşünüyorum. Bu manada temaslarımız var. TFF de olumlu bakacaktır. Uğraşımız, temasımız Yusuf Demir’i Türk Ulusal Grubu’na kazandırılması ve performansıyla muvaffakiyet getirmesi tarafında olacaktır.” sözlerini kullandı.

“Galatasaray barışmalı”

Öte yandan Galatasaray’ın sevgi iklimine gereksinimi olduğunu söz eden Özbek, “Seçildiğimiz günden bu yana, Galatasaray barışmalı, sevgi iklimi başlamalı, küslükler bitsin dedik. Hangi projeyi getirirsek getirelim, toplulukta barışı sağlayamazsak projelerin muvaffakiyete ulaşması mümkün değil. İnanarak söylüyorum. Bu büyük bir muhtaçlık. Küstük, darıldık da ne oldu. Arbede ne getirdi? Ben ve arkadaşlarım, Galatasaray’daki hengameyi bitirmek, birleşmek istiyoruz.

“Adnan Bey’i bunun için davet ettim”

Projelerimizin muvaffakiyete ulaşması için buna muhtaçlığımız olduğunu kalbi söylüyorum. Onun için Adnan Bey’i davet ettim. 11 yıldır kulübe gelmeyen, küsmüş bir liderimizdi. Buna bir son verdik. Yalnızca Adnan Beyefendi değil, hengame eden herkesi barışmaya davet ediyorum. Adnan Beyefendi ile projeri konuştuk elbette. Galatasaray’a büyük emek vermiş, hizmet etmiş, başkanlık yapmış biri. Projelere takviye verecek. Galatasaray’da barış ikliminin ortaya çıktığını herkes görüyor. Barış iklimiyle birlikte sportif muvaffakiyet da geliyor. Her yere aksediyor bu sevgi. Galatasaray’ın sevgi iklimine, barışa muhtaçlığı var. Her kim buna hizmet ediyorsa başımızın üstünde yeri var.” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.