Bir dönemin en güzel kadınıydı! Yüzündeki değişim şaşkına çevirdi

Şimdi tüm dünyanın yakından tanıdığı oyuncu Kimila Ann Basinger, ya da sinema dünyasındakı ismiyle Kim Basinger; aslında kariyerine modellik yaparak adım attı. Basinger, 16 yaşına geldiğinde Athens Junior Miss Contest’de manken olarak çalışmaya ve kısa zamanda ‘Junior Miss Georgia’ diye anılmaya başladı.

BOND KIZI OLDU

20 yaşına geldiğinde Top Model statüsü kazanan ve oyunculuk dersleri almaya başlayan ünlü isim, Sean Connery’nin uzun bir aradan sonra James Bond rolünü defalığına tekrar üstlendiği ‘Never Say Never Again’ filminde (1983) Bond Kızı oldu. Böylece, güzel oyuncunun sinema oyunculuğu kariyeri kısa zamanda canlandı.

AKADEMİ ÖDÜLÜ KAZANDI

1989 yılında çekilen ‘Batman’ filminde canlandırdığı Vicki Vale karakteriyle daha fazla ünlenen Basinger, 1997 tarihli ‘L.A. Confidential’ filmindeki rolü ile Akademi Ödülüne layık görüldü.

İKİ EVLİLİK YAPTI

1980 yılında Ron Snyder ile evlenen Kim, 1989 yılında boşandı. Ardından 1993 yılında meslektaşı Alec Baldwin ile evlendi ve bu evlilikten şimdilerde ilk bebeğini bekleyen, Ireland adını verdikleri bir kızı oldu. Basinger ve Baldwin, 2002 yılında yollarını ayırdı.

KIZININ PARTİSİNDE ORTAYA ÇIKTI

Uzun bir süredir sinemadan uzak olan 69 yaşındaki Kim Basinger, son olarak kızı Ireland Baldwin’in düzenlediği baby shower partisinde ortaya çıktı. Ünlü isim, dünyaya gelecek olan torunu için düzenlenen kutlamaya; saç tasarımcısı olan sevgilisi Mitch Stone ile birlikte katıldı.

YÜZÜNDEKİ DEĞİŞİM DİKKAT ÇEKTİ

Gri bir ceket-pantolon takımını siyah gömleğiyle kombinlemeyi tercih eden Basinger, parti çıkışı objektiflere takıldı. Hollywood yıldızıyla ilgili en çok dikkat çeken ayrıntı ise, yüzündeki değişim oldu.

HERKESİ ŞOKE ETTİ

Son görüntüsüyle herkesi şoke eden Basinger, yaptırdığı estetik işlemler nedeniyle tanınmakta zorlandı. Bir dönemin en güzel kadınlarından biri olarak anılan ünlü ismin bu hali, hayranlarını üzdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir