Aleyna Tilki’nin 2.5 milyonluk yatağı!

DOLAŞIP DURDU

Aleyna Tilki, önceki gün özel şoförlü lüks aracıyla yollardaydı. Arnavutköy, Etiler, Levent ve Maslak’ta tur atan araç bir ara trafiğe takıldı. Arka koltuğun camını açan genç şarkıcı, uykulu haliyle muhabirlere selam verdi: “Arabada uyuyordum, sizin burada olduğunuzu öğrenince kalktım.”

ARABADA UYUYORUM

2.5 milyon liralık aracında yastık ve battaniye bulunduran Aleyna Tilki, yurtdışından yeni geldiğini söyledi: “Uçaktan yeni indim. O kadar uykum var ki anlatamam. Biraz uyumak için arabayla tur attık. Böyle çok yorgun olduğum zamanlar arabada uyuyorum.”

Aleyna Tilkinin 2.5 milyonluk yatağı

Grafitiye başladım

Aleyna Tilki, gündemindeki projeler sorulunca yeni merakını açıkladı: “Bu ara grafiti yapmaya başladım, benim için yoğun geçiyor.”

Gözden Kaçmasın

Aleyna Tilkinin annesi Havva Öztel Bergene Saygı albümü için stüdyoya girdi#ALEYNA TİLKİ#HAVVA ÖZTELAleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel ‘Bergen’e Saygı’ albümü için stüdyoya girdiHürriyet LogoHürriyet.com.tr

AÇIKLAMALARIYLA GÜNDEMDE!

Yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Aleyna Tilki, yine dikkatleri üzerine çekti. Ünlü şarkıcı, “Kız isteme olayı çok saçma. Ne münasebet mal ister gibi, ‘Kızı oğluma verir misiniz?’ İğrenç! İnsan gibi, ‘Evleneceğiz, rızanız var mı?’ de, olsun bitsin…” dedi.

Gözden Kaçmasın

Aleyna Tilki yine dikkatleri üzerine çekti... Kız isteme olayı çok saçma#ALEYNA TİLKİ#ORKUN ÜNAleyna Tilki yine dikkatleri üzerine çekti… ‘Kız isteme olayı çok saçma’Hürriyet LogoHürriyet.com.tr

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.